Úvod > Naše služby > PLATINN

Program
ICOK PLATINN

Konzultační program, který vám pomůže růst a nasměrovat vaše podnikání k novým příležitostem. Díky našim expertům rychle nastartujete potřebné změny ve vaší firmě. Oblasti konzultačních projektů pokrývají obchodní růst a expanzi včetně zahraniční, marketing, organizaci a procesy a firemní finance a ekonomiku.

PLATINN

Pro koho program ICOK PLATINN je?

 • Program je určen pro inovativní malé a střední (do 250 zaměstnanců) firmy, ale i zralejší start-upy či mikropodniky.
 • Podmínkou vstupu do programu je sídlo nebo provozovna v Olomouckém kraji, inovativní produkt či technologie a rozvojový potenciál.

Jak funguje spolupráce

01

Klientem se může stát inovativní malá čí střední firma, která si je vědoma potenciálu ke zlepšení.

02

Společně s naším business developerem provedeme kontextovou analýzu současného stavu, která bude obsahovat základní východiska pro konzultační projekt.

03

Na základě výsledků analýzy společně vybereme experta, který má nejsilnější expertízu v oblasti, kterou potřebujete zlepšit.

04

S expertem začnete spolupracovat již na samotném konzultačním projektu, který povede ke zlepšením v oblastech, které jsou klíčové pro Váš růst.

05

Celou dobu probíhá vzájemná komunikace, business developer z inovačního centra je zde k dispozici pro klienta i experta.

06

Na závěrečné schůzce probereme průběh projektu a vyhodnotíme konkrétní dosažené změny ve vazbě na plán. Totéž si zopakujeme zhruba po roce, kdy by výsledky projektu měly být již velmi hmatatelné.

07

Zůstalo cokoli nedořešeno? Pak můžeme pokračovat další konzultační fází.

Na kolik vás to příjde?

1. fáze

 • Až 30 hodin konzultace s expertem.
 • Hodinová sazba experta je 2 000 Kč bez DPH.
 • Firma hradí 20 % nákladů, ICOK 80 %.
   

2. fáze

 • Až 80 hodin konzultací s expertem.
 • Hodinová sazba experta je 2 000 Kč bez DPH.
 • Firma hradí 50 % (mikropodnik), 60 % (malý podnik),  80 % (střední podnik). Zbylé náklady hradí ICOK.

3. fáze

 • Až 80 hodin konzultací s expertem.
 • Hodinová sazba experta je 2 000 Kč bez DPH.
 • Firma hradí 80 % (mikropodnik a malý podnik), 90 % (střední podnik). Zbylé náklady hradí ICOK.

4. fáze

 • 4. fáze je hrazena ze 100 % firmou a její délka záleží na dohodě s expertem.

Vaše příběhy

Soukromý: Děti z přerovské ZŠ Svisle mají dobře našlápnuto

Na přednáškách v rámci projektu NašlápnuTO žáky motivujeme k tvořivosti, hledání vlastní cesty i odvaze si plnit sny. Rádi podáme pomocnou ruku těm, kteří si v budoucnu nebudou na startovní čáře vědět rady.

Vaše příběhy

Digitalizace usnadnila Logaritmě práci i čas. Pomohl jim ICOK DIGI

V roce 2023 je to už patnáct let, co společnost Logaritma funguje na českém i zahraničním trhu. Její sídlo najdeme v Moravičanech na Šumpersku, v areálu, kde se v minulosti vyráběly komponenty pro obuvnický průmysl. O rok dřív se společnost zapojila do konzultačního programu Inovačního centra Olomouckého kraje ICOK DIGI, který jim pomohl s digitální transformací.

 • 1
 • 2

Související služby

DIGI

ICOK
DIGI

Pomůžeme vám úspěšně projít různou úrovní digitální transformace, posunout vaše podnikání a připravit ho na další etapy průmyslu 4.0.

Zjistit více
ENVI

ICOK
ENVI

Konzultační program pro environmentálně odpovědné firmy zaměřený na hledání konkrétních úspor a příležitostí pro udržitelný rozvoj vašeho businessu.

Zjistit více

Napsali o spolupráci

Jan Tobolík

Sensio.cz

Spolupráce s ICOKem nám díky jejich voucherům přinesla kontakty na skvělé businessové odborníky a také nás propojila s univerzitami z Olomouckého kraje, což nám umožňuje přinášet komplexnější produkty a služby.

Experti a mentoři

Jan Baláš působí téměř 4 roky ve společnosti Y Soft Corporation a.s. na pozici Vicepresident of Sales – Europe. Stojí za vytvořením týmu Speciálního prodeje v telekomunikační firmě, nastavení strategie, vize, cíle, hodnot. Zkušenosti má také s nastavením výkonnostních a obchodních cílů u obchodních týmů nebo také s budováním vztahů na evropské korporátní úrovni v oblasti tiskových řešení.

Jan Baláš

Pavel Sedláček, který se specializuje na budování značky v digitálním světě, analýzu trhu, strategický marketing, growth hacking, a v neposlední řadě rozvoj ziskových ecommerce projektů (B2C i B2B).

Pavel Sedláček

Libor Suchánek je zakladatelem společnosti SULKO, předního české výrobce oken a dveří. Mezi oblasti jeho působení patří vedení rodinné firmy, řízení obchodu v segmentu B2B, hledání cílové skupiny pro produkt nebo expanze na zahraniční trhy.

Libor Suchánek

Stanislav Štafa, aktuálně konzultant na volné noze, byl do roku 2020 viceprezidentem pro prodej a služby, ředitelem speciálních projektů a také generálním ředitelem ve společnosti John Crane Europe. Má více než 25 let zkušeností v oblasti strategického řízení, plánování a tržní strategie.

Stanislav Štafa

Aktuálně finanční ředitelka Arcibiskupských lesů a statků města Olomouce. Předtím působila jako jednatelka a finanční manažerka Flowserve Czech Republic či finanční manažerka u společnosti Robertshaw. Nataša Haarbeck může klienta podpořit v controllingu společnosti, rozdělení nákladů firmy dle jejich typu (variabilní, fixní) nebo nastavení účetnictví, aby splňovalo nejen požadavky české legislativy, ale plnilo také roli zdroje dat pro vedení společnosti.

Nataša Haarbeck

Radek Holík je lektorem a jednatelem vzdělávací společnosti EUROMAN.CZ. Má letité zkušenosti s tvorbou a řízením týmu, budováním firemní kultury. Umí poradit, jak na vnitrofiremní komunikaci, orientuje se v obchodní strategii, ve veřejná prezentaci a vystupování, sebeřízení, time managementu, umí naučit, jak vést profesionální komunikaci.

Radek Holík

Kateřina Vacíková, jako HR manažerka, mentorka a koučka podporuje firmy v tom, jak být atraktivní zaměstnavatel a dobře si vybrat. Jak rozvíjet organizaci i jednotlivce spolu s byznysem nebo jak nastavit efektivní HR.

Kateřina Vacíková

…a dalších 156 expertů v sítí Ynovate

Soubory ke stažení

pdf
4.80 KB

blank

Stáhnout
pdf
4.80 KB

blank

Stáhnout
pdf
4.80 KB

blank

Stáhnout
pdf
4.80 KB

blank

Stáhnout

Martin Ohlídal

Business Developer
....

ohlidal@inovaceok.cz