PODCAST

IN-CAST je podcast Inovačního centra Olomouckého kraje (ICOK). Přináší rozhovory se zajímavými osobnostmi Olomouckého kraje. Příběhy, které posluchači předkládá, vedou napříč obory, ale i tématy v nichž je náš region silný. Cílem podcastu není pouze zvýšení povědomí o Olomouckém kraji, ale také snaha o představení inspirativních osobností regionu z byznysu, soukromého sektoru nebo vědy a výzkumu. Podcast je určený široké veřejnosti, jeho příprava je spolufinancována Evropskou unií.

Jednotlivé díly na YouTube:

Podcasty na Spotify
#6 Fascinující svět vědy: Rozhovor s Evou a Jiřím Navrátilovými ️

#5 Sandra Švédová: Jak se k módě dostala a co ji při práci inspiruje? Kdo jsou její zákaznice, jak vnímá konkurenci a jaké má plány do budoucna?
#4 Michal Sýkora – proč se filmaři vrací do regionu, co ho inspiruje k psaní a kdy se můžeme těšit na další knihu s komisařkou Marií Výrovou?
#3 Zuzana Huňková – koordinátorka udržitelného rozvoje UP. Je univerzita udržitelná, plýtváme jídlem a jak vést ekologický život?
#2 Antonín Hlavinka – vítěz kategorie Digital Leader of the Year o digitalizaci českého zdravotnictví…
#1 Martin Brna: Opustil stavařinu a žije svůj sen. Šije boty pro prezidenta a celebrity…

ICOK NEWSLETTER

Objevte nový způsob, jak zůstat v obraze s děním v Olomouckém kraji! Naše měsíční newslettery vám přinášejí pravidelné informace o tom nejzajímavějším, co pro vás připravujeme v Inovačním centru Olomouckého kraje (ICOK). Každý měsíc vás budeme informovat o událostech, workshopech, a zajímavých aktivitách, které máme v plánu. Zároveň vám představíme inspirativní osobnosti z různých oblastí, které náš kraj reprezentují. Připojte se k nám a buďte v obraze s tím, co se děje v Olomouckém kraji!

Jednotlivé newslettery:

#4 V červnovém čísle jsme se ohlédli za letošním Ynovate Festem a rozvoj starupové komunity..
#3 V květnu se zaměřujeme na rozvojový program ICOK Startup Academy, třetí ročník Ynovate FEST a další…
#2 V dubnu se zaměřujeme na dvě inspirativní akce, které se konají přímo ve firmách. DIGI workshop v Sensio.cz a ENVI workshop v Mubea a další…
#1 V březnu se zaměřujeme na nový rozvojový program Startup Academy, unikátní ESG roadshow a další..