Úvod > Naše služby > NašlápnuTO

Program
ICOK NašlápnuTO

NašlápnuTO 

Svět podnikání a příběhy úspěšných podnikatelů ti přiblížíme v některé z našich přednášek a workshopů. Navrhneš svůj byznys, získáš motivaci a odvahu začít podnikat! NašlápnuTO je pro žáky a studenty základních a středních škol Olomouckého kraje.

NašlápnuTO

Pro koho program NašlápnuTO je?

  • Pro žáky a studenty základních a středních škol v Olomouckém kraji

Jak funguje spolupráce

01

Jak spolupráce funguje?

Jako student nebo zástupce školy se nám můžeš ozvat a domluvíme se na realizaci motivační přednášky podle potřeb školy a našich řečníků. Přednášky se odehrávají na půdě školy, v učebnách nebo tělocvičně.

02

Časová dotace/jak dlouho trvá přednáška?

Přednáška nebo workshop může trvat hodinu až dvě. Podle počtu účastníků a zájmu. Vše si domluvíme osobně.

 

03

Pro kolik je účastníků?

Minimum je alespoň jedna třída, maximum je velikost a technické zázemí největší místnosti školy (tělocvična, aula) tzn. 25-500 účastníků?

04

Témata, kterým se věnujeme

Cílem je přiblížit svět podnikání a ukázat že to jde. Ať už pocházíš z jakýchkoli poměrů, je jen na tobě, co v životě chceš dělat, jestli tě to bude bavit, a jak se finančně zaopatříš. Jedna z nejlépe hodnocených přednášek je: “Dělej co tě baví” od Filipa Navrátila, manažera IN-HUB Přerov.

05

Kdo je přednášejícím?

Pro menší přednášky využíváme expertů ICOK, kteří mají vlastní zkušenosti s podnikáním, spoustu nadšení ale i fuck-upů. U větších přednášek zveme navíc i experty z regionu, jako je přerovský podnikatel Jan Tobolík z nejkreativnějšího startupu MyCello nebo Olomoučtí zakladatelé mezinárodní cestovatelské platformy Worldee, atp. 

Máš nápad na podnikatele, který by mohl vystoupit ve tvé škole? Ozvi se nám a třeba se brzo uvidíme!

06

Kolik to stojí?

Motivační přednášky pro školy jsou bezplatné.

Vaše příběhy

Digitalizace usnadnila Logaritmě práci i čas. Pomohl jim ICOK DIGI

V roce 2023 je to už patnáct let, co společnost Logaritma funguje na českém i zahraničním trhu. Její sídlo najdeme v Moravičanech na Šumpersku, v areálu, kde se v minulosti vyráběly komponenty pro obuvnický průmysl. O rok dřív se společnost zapojila do konzultačního programu Inovačního centra Olomouckého kraje ICOK DIGI, který jim pomohl s digitální transformací.

Vaše příběhy

Expertní konzultace ICOK PLATINN pomohla MyCellu do světa

Konzultační program ICOK PLATINN pomáhá firmám v Olomouckém kraji s jejich rozvojem i implementací inovací. Klíčoví jsou pro program špičkoví experti z různých oblastí, kteří firmě navrhnou a pomohou uskutečnit potřebné změny. Tentokrát se do programu zapojila přerovská společnost Sensio. Výrobce MyCella, světově unikátního hudebního nástroje vytvořeného na 3D tiskárně.

  • 1
  • 2

Související služby

DIGI

ICOK
DIGI

Pomůžeme vám úspěšně projít různou úrovní digitální transformace, posunout vaše podnikání a připravit ho na další etapy průmyslu 4.0.

Zjistit více
ENVI

ICOK
ENVI

Konzultační program pro environmentálně odpovědné firmy zaměřený na hledání konkrétních úspor a příležitostí pro udržitelný rozvoj vašeho businessu.

Zjistit více

Napsali o spolupráci

Miroslav Fryštácký

ředitel školy ZŠ Svisle Přerov

Společnost se rychle rozvíjí, mění se naše životní podmínky a my, jako vzdělávací instituce, se snažíme přizpůsobit. Proto klademe důraz na to, aby se v dětech podporovala a rozvíjela kreativita a aktivní přístup k životu. Různými projekty se to v nich snažíme podnítit a tato přednáška je jednou z inspirativních aktivit. Víme, že vzájemná inspirace vede k širokému rozvoji nápadů, myšlenkových map a žáky to nesmírně baví.

Soubory ke stažení

pdf
4.80 KB

blank

Stáhnout
pdf
4.80 KB

blank

Stáhnout
pdf
4.80 KB

blank

Stáhnout
pdf
4.80 KB

blank

Stáhnout

Vladislava Závrská

Komunitní manažerka, Startupy, Internacionalizace

zavrska@inovaceok.cz