Úvod > Naše služby > NašlápnuTO

Program
ICOK NašlápnuTO

NašlápnuTO 

Svět podnikání a příběhy úspěšných podnikatelů ti přiblížíme v některé z našich přednášek a workshopů. Navrhneš svůj byznys, získáš motivaci a odvahu začít podnikat! NašlápnuTO je pro žáky a studenty základních a středních škol Olomouckého kraje.

NašlápnuTO

Pro koho program NašlápnuTO je?

  • Pro žáky a studenty základních a středních škol v Olomouckém kraji

Jak funguje spolupráce

01

Jak spolupráce funguje?

Jako student nebo zástupce školy se nám můžeš ozvat a domluvíme se na realizaci motivační přednášky podle potřeb školy a našich řečníků. Přednášky se odehrávají na půdě školy, v učebnách nebo tělocvičně.

02

Časová dotace/jak dlouho trvá přednáška?

Přednáška nebo workshop může trvat hodinu až dvě. Podle počtu účastníků a zájmu. Vše si domluvíme osobně.

 

03

Pro kolik je účastníků?

Minimum je alespoň jedna třída, maximum je velikost a technické zázemí největší místnosti školy (tělocvična, aula) tzn. 25-500 účastníků?

04

Témata, kterým se věnujeme

Cílem je přiblížit svět podnikání a ukázat že to jde. Ať už pocházíš z jakýchkoli poměrů, je jen na tobě, co v životě chceš dělat, jestli tě to bude bavit, a jak se finančně zaopatříš. Jedna z nejlépe hodnocených přednášek je: “Dělej co tě baví” od Filipa Navrátila, manažera IN-HUB Přerov.

05

Kdo je přednášejícím?

Pro menší přednášky využíváme expertů ICOK, kteří mají vlastní zkušenosti s podnikáním, spoustu nadšení ale i fuck-upů. U větších přednášek zveme navíc i experty z regionu, jako je přerovský podnikatel Jan Tobolík z nejkreativnějšího startupu MyCello nebo Olomoučtí zakladatelé mezinárodní cestovatelské platformy Worldee, atp. 

Máš nápad na podnikatele, který by mohl vystoupit ve tvé škole? Ozvi se nám a třeba se brzo uvidíme!

06

Kolik to stojí?

Motivační přednášky pro školy jsou bezplatné.

Vaše příběhy

Digitalizace usnadnila Logaritmě práci i čas. Pomohl jim ICOK DIGI

V roce 2023 je to už patnáct let, co společnost Logaritma funguje na českém i zahraničním trhu. Její sídlo najdeme v Moravičanech na Šumpersku, v areálu, kde se v minulosti vyráběly komponenty pro obuvnický průmysl. O rok dřív se společnost zapojila do konzultačního programu Inovačního centra Olomouckého kraje ICOK DIGI, který jim pomohl s digitální transformací.

Vaše příběhy

Expertní konzultace ICOK PLATINN pomohla MyCellu do světa

Konzultační program ICOK PLATINN pomáhá firmám v Olomouckém kraji s jejich rozvojem i implementací inovací. Klíčoví jsou pro program špičkoví experti z různých oblastí, kteří firmě navrhnou a pomohou uskutečnit potřebné změny. Tentokrát se do programu zapojila přerovská společnost Sensio. Výrobce MyCella, světově unikátního hudebního nástroje vytvořeného na 3D tiskárně.

  • 1
  • 2

Související služby

DIGI

ICOK
DIGI

Pomůžeme vám úspěšně projít různou úrovní digitální transformace, posunout vaše podnikání a připravit ho na další etapy průmyslu 4.0.

Zjistit více
ENVI

ICOK
ENVI

Konzultační program pro environmentálně odpovědné firmy zaměřený na hledání konkrétních úspor a příležitostí pro udržitelný rozvoj vašeho businessu.

Zjistit více

Napsali o spolupráci

Miroslav Fryštácký

ředitel školy ZŠ Svisle Přerov

Společnost se rychle rozvíjí, mění se naše životní podmínky a my, jako vzdělávací instituce, se snažíme přizpůsobit. Proto klademe důraz na to, aby se v dětech podporovala a rozvíjela kreativita a aktivní přístup k životu. Různými projekty se to v nich snažíme podnítit a tato přednáška je jednou z inspirativních aktivit. Víme, že vzájemná inspirace vede k širokému rozvoji nápadů, myšlenkových map a žáky to nesmírně baví.

Vladislava Závrská

Komunitní manažerka, Startupy, Internacionalizace

zavrska@inovaceok.cz