Program
ICOK START

Pro začínající podnikatele, startupisty, inovátory a všechny, kdo chtějí měnit svět z našeho regionu je tu ICOK START. Pokud chceš zjistit, jak funguje startup a toužíš ze svého nápadu udělat fungující firmu a uspět ve světě jsi tu správně!

START

O čem je ICOK START?

O posunu, vzdělávání, sdílení know-how, networkingu, soutěžích a spoustě dalšího.

  • Nabízíme individuální konzultace
  • Akcelerujeme nápady v programu ICOK Akcelerátor
  • Představujeme, jak funguje startup na ICOK Bootcamp
  • Mind-set a motivaci můžeš získat na motivačních přednáškách
  • Finance do začátku, aneb startupové soutěže

Jak funguje spolupráce

01

Potkejme se nad tvým nápadem

Prvním krokem je osobní nebo online setkání, kde probereme tvůj nápad/projekt. Zjistíme v jaké jsi fázi, co potřebuješ a navrhneme doporučení k dalšímu postupu. Pokud budeš chtít nápad/projekt rozvíjet dál, podepíšeme smlouvu a dáme se do práce.

02

Časový rozsah

První setkání trvá cca 30 minut. Individuální konzultace následně obsahuje celkem 10 konzultací strávených s našimi mentory na ICOKu, případně externími experty na konkrétní témata. Termíny a dobu trvání konzultací si stanovíme individuálně, podle vývoje nápadu/projektu.

03

Témata, kterým se věnujeme

Schopnost prezentace (aneb předat myšlenku je základ), analýza konkurence, analýza trhu a jeho potenciálu, definice cílové skupiny, finanční plán, právo, marketing, brand, networking a třeba i příprava na investora.

04

Kolik to stojí?

První setkání cca 30 minut tě stojí jen tvůj čas a energii. Následujících 10 konzultací je v hodnotě 20 000 Kč, kdy za námi jde 90 % nákladů. Zbývajících 10 %, což je 2 000 Kč, jde pak za tebou. Tvoje motivace je v této fázi pro nás i pro tebe klíčová. Slovo zadarmo do svého byznysového slovníku nedávej 🙂 

Vaše příběhy

Festada: Start-up úspěšně vstoupil na světový trh díky ICOK spolupráci

I malý start-up může mít velký dopad. Přečtěte si inspirativní příběh Festady, mladé české společnosti, která díky spolupráci s ICOKem získala křídla. S jejich revolučním softwarem pro řízení stád ovcí a dobytka získali uznání doma i v Silicon Valley. Zjistěte, jaké výzvy překonali a kam je jejich cesta ještě zavede.

Související služby

DIGI

ICOK
DIGI

Pomůžeme vám úspěšně projít různou úrovní digitální transformace, posunout vaše podnikání a připravit ho na další etapy průmyslu 4.0.

Zjistit více
ENVI

ICOK
ENVI

Konzultační program pro environmentálně odpovědné firmy zaměřený na hledání konkrétních úspor a příležitostí pro udržitelný rozvoj vašeho businessu.

Zjistit více

Napsali o spolupráci

Dominik Vlasák

účastník ICOK Bootcamp

V hlavě nosím spoustu nápadů, ale v mém okolí nikdo nepodniká, proto jsem se na Bootcamp přihlásil. A bylo to super! Byla to skvělá zkušenost, potkal jsem zajímavé lidi, dozvěděl se spoustu věcí a navázal řadu kontaktů a o to mi šlo. Jsem moc rád, že se v Olomouci podobná akce uskutečnila.

Vladislava Závrská

Komunitní manažerka, Startupy, Internacionalizace

zavrska@inovaceok.cz