Program
ICOK START

Pro začínající podnikatele, startupisty, inovátory a všechny, kdo chtějí měnit svět z našeho regionu je tu ICOK START. Pokud chceš zjistit, jak funguje startup a toužíš ze svého nápadu udělat fungující firmu a uspět ve světě jsi tu správně!

START

O čem je ICOK START?

O posunu, vzdělávání, sdílení know-how, networkingu, soutěžích a spoustě dalšího.

  • Nabízíme individuální konzultace
  • Akcelerujeme nápady v programu ICOK Akcelerátor
  • Představujeme, jak funguje startup na ICOK Bootcamp
  • Mind-set a motivaci můžeš získat na motivačních přednáškách
  • Finance do začátku, aneb startupové soutěže

Jak funguje spolupráce

01

Potkejme se nad tvým nápadem

Prvním krokem je osobní nebo online setkání, kde probereme tvůj nápad/projekt. Zjistíme v jaké jsi fázi, co potřebuješ a navrhneme doporučení k dalšímu postupu. Pokud budeš chtít nápad/projekt rozvíjet dál, podepíšeme smlouvu a dáme se do práce.

02

Časový rozsah

První setkání trvá cca 30 minut. Individuální konzultace následně obsahuje celkem 10 konzultací strávených s našimi mentory na ICOKu, případně externími experty na konkrétní témata. Termíny a dobu trvání konzultací si stanovíme individuálně, podle vývoje nápadu/projektu.

03

Témata, kterým se věnujeme

Schopnost prezentace (aneb předat myšlenku je základ), analýza konkurence, analýza trhu a jeho potenciálu, definice cílové skupiny, finanční plán, právo, marketing, brand, networking a třeba i příprava na investora.

04

Kolik to stojí?

První setkání cca 30 minut tě stojí jen tvůj čas a energii. Následujících 10 konzultací je v hodnotě 20 000 Kč, kdy za námi jde 90 % nákladů. Zbývajících 10 %, což je 2 000 Kč, jde pak za tebou. Tvoje motivace je v této fázi pro nás i pro tebe klíčová. Slovo zadarmo do svého byznysového slovníku nedávej 🙂 

Vaše příběhy

Festada: Start-up úspěšně vstoupil na světový trh díky ICOK spolupráci

I malý start-up může mít velký dopad. Přečtěte si inspirativní příběh Festady, mladé české společnosti, která díky spolupráci s ICOKem získala křídla. S jejich revolučním softwarem pro řízení stád ovcí a dobytka získali uznání doma i v Silicon Valley. Zjistěte, jaké výzvy překonali a kam je jejich cesta ještě zavede.

Související služby

DIGI

ICOK
DIGI

Pomůžeme vám úspěšně projít různou úrovní digitální transformace, posunout vaše podnikání a připravit ho na další etapy průmyslu 4.0.

Zjistit více
ENVI

ICOK
ENVI

Konzultační program pro environmentálně odpovědné firmy zaměřený na hledání konkrétních úspor a příležitostí pro udržitelný rozvoj vašeho businessu.

Zjistit více

Napsali o spolupráci

Dominik Vlasák

účastník ICOK Bootcamp

V hlavě nosím spoustu nápadů, ale v mém okolí nikdo nepodniká, proto jsem se na Bootcamp přihlásil. A bylo to super! Byla to skvělá zkušenost, potkal jsem zajímavé lidi, dozvěděl se spoustu věcí a navázal řadu kontaktů a o to mi šlo. Jsem moc rád, že se v Olomouci podobná akce uskutečnila.

Soubory ke stažení

pdf
4.80 KB

blank

Stáhnout
pdf
4.80 KB

blank

Stáhnout
pdf
4.80 KB

blank

Stáhnout
pdf
4.80 KB

blank

Stáhnout

Vladislava Závrská

Komunitní manažerka, Startupy, Internacionalizace

zavrska@inovaceok.cz