NÁŠ TÝM

Business Development

Podporujeme inovativní střední a malé podniky, zralejší startupy nebo mikropodniky z Olomouckého kraje, aby využily příležitosti, které jim inovace a rozvoj mohou nabídnout. Pomáháme proměňovat nápady do úspěšného podnikání.

Martin Ohlídal

Business development manager
….

Pavel Hrůza

Business developer pro digitální
transformaci

Anna Jánská

Business developerka pro kulturní a
kreativní průmysly

Martin Cigánek

Business developer pro udržitelné
podnikání


Rozvoj komunity

Podporuje spolupráci, výměnu nápadů a rozvoj inovativních projektů pomocí přednášek, workshopů nebo intenzivních jedno i vícedenních akcí. V komunitě rádi uvítáme začínající podnikatele, startupisty, ale i nadšence a kreativce nebo třeba podnikavé vědce z Olomouckého kraje.

Vladislava Závrská

Komunitní manažerka, Startupy, Internacionalizace

Filip Navrátil

Manažer IN-HUB Přerov, Startupy, Investoři

Kamil Kavka

Regionální scout pro Jesenicko
…..

David Kobza

Regionální scout pro Šumpersko

Marketing a komunikace

Máme na svědomí vizuální atraktivitu našich služeb a akcí. Komunikujeme vaše příběhy. Podílíme se na posilování brandu a pozitivní image Olomouckého kraje.

Anna Zbořiláková

Marketingová manažerka
.

Petra Pášová

PR / Média
.

Jitka Nováková

Event manažerka
.

Rozvoj regionů

Naše srdce tluče pro Olomoucký kraj a jeho regiony. Pomůžeme vám s vašimi projekty v oblasti výzkumu, vývoje a inovací.

Michal Bubeník

RIS3 manažer

Hana Bartoňková

Evaluátorka, analytička

Jakub Vylíčil

Analytik, projektový manažer

Back Office

Kryjeme záda našim kolegům. Zajišťujeme každodenní chod organizace, finanční záležitosti, právní a administrativní servis.

Petra Lajtochová

Projektová manažerka, Office manažerka
.

Veronika Vrablová

Finanční manažerka, ekonomka
.

Veronika Benková

Účetní
.

Petra Jungová

Team Support

Vedení organizace

Lidé v projektech

Kreativní učení

Karolína Balcárková

Projekt Kreativního vzdělávání

Tel.: 775 306 668

kreativni.uceni@inovaceok.cz

Jiřina Filipi

Mapování kulturních a kreativních odvětví

Dorota Ambrožová

Tomáš Psutka

Experti a mentoři

Jan Baláš působí téměř 4 roky ve společnosti Y Soft Corporation a.s. na pozici Vicepresident of Sales – Europe. Stojí za vytvořením týmu Speciálního prodeje v telekomunikační firmě, nastavení strategie, vize, cíle, hodnot. Zkušenosti má také s nastavením výkonnostních a obchodních cílů u obchodních týmů nebo také s budováním vztahů na evropské korporátní úrovni v oblasti tiskových řešení.

Jan Baláš

Pavel Sedláček, který se specializuje na budování značky v digitálním světě, analýzu trhu, strategický marketing, growth hacking, a v neposlední řadě rozvoj ziskových ecommerce projektů (B2C i B2B).

Pavel Sedláček

Libor Suchánek je zakladatelem společnosti SULKO, předního české výrobce oken a dveří. Mezi oblasti jeho působení patří vedení rodinné firmy, řízení obchodu v segmentu B2B, hledání cílové skupiny pro produkt nebo expanze na zahraniční trhy.

Libor Suchánek

Stanislav Štafa, aktuálně konzultant na volné noze, byl do roku 2020 viceprezidentem pro prodej a služby, ředitelem speciálních projektů a také generálním ředitelem ve společnosti John Crane Europe. Má více než 25 let zkušeností v oblasti strategického řízení, plánování a tržní strategie.

Stanislav Štafa

Aktuálně finanční ředitelka Arcibiskupských lesů a statků města Olomouce. Předtím působila jako jednatelka a finanční manažerka Flowserve Czech Republic či finanční manažerka u společnosti Robertshaw. Nataša Haarbeck může klienta podpořit v controllingu společnosti, rozdělení nákladů firmy dle jejich typu (variabilní, fixní) nebo nastavení účetnictví, aby splňovalo nejen požadavky české legislativy, ale plnilo také roli zdroje dat pro vedení společnosti.

Nataša Haarbeck

Radek Holík je lektorem a jednatelem vzdělávací společnosti EUROMAN.CZ. Má letité zkušenosti s tvorbou a řízením týmu, budováním firemní kultury. Umí poradit, jak na vnitrofiremní komunikaci, orientuje se v obchodní strategii, ve veřejná prezentaci a vystupování, sebeřízení, time managementu, umí naučit, jak vést profesionální komunikaci.

Radek Holík

Kateřina Vacíková, jako HR manažerka, mentorka a koučka podporuje firmy v tom, jak být atraktivní zaměstnavatel a dobře si vybrat. Jak rozvíjet organizaci i jednotlivce spolu s byznysem nebo jak nastavit efektivní HR.

Kateřina Vacíková

Petr Chládek, kouč, mentor a auditor v jedné osobě má mnoholeté zkušenosti s moderními principy Průmyslu 4.0, v zavádění procesního řízení ve společnosti, řešení produktivity ve výrobě, nebo zavádění automatizačních procesů.

Petr Chládek

Josef Svoboda je jednatel a generální ředitel společnosti DYTRON s.r.o. a viceprezident Moravskoslezského automobilového klastru. V oblasti digitalizace se specializuje na analýzu firemních procesů s vyhodnocením úzkých míst a posouzením přidané hodnoty digitalizačních projektů, dále projektové řízení a implementaci PLM, APS a ERP systémů. 

Josef Svoboda

Josef Svoboda

David Pokorný je podnikatel v oboru IT více než 20 let a vyvíjí aplikace pro různá odvětví průmyslu, obchodu i sportu. V čem může expert klienta podpořit? Umí analyzovat IT prostředí, navrhnout optimalizaci a řešení pro oblast informačních systémů, umí řešit konkrétní potřeby při jejich zavedení. Řeší vývoj softwarového na míru, včetně návrhu provozního prostředí a datové analýzy.

David Pokorný

Jan Tobolík je ředitelem přerovské společnosti Sensio.cz a jako expert umí pomoct s optimalizací procesů uvnitř firmy. Každá firma řeší administrativu (faktury, mzdy, oběhy dokumentů) a zde umí pomoct v nastavení efektivních procesů. V případě výrobní firmy má dlouholeté zkušenosti s bezpapírovou výrobou, sledováním výroby pomocí průvodek s čárovými kódy a pokud někdo uvažuje o 3D tisku nebo dokonce už 3D tisk využívá, pak dokáže poradit nejen ve výběru správné technologie, ale i jak z dané technologie získat maximum.

Jan Tobolík

Kde nás najdete