VAŠE PŘÍBĚHY

Od Olomouce do UK Hereford: Jak ICOK PLATINN podpořil SnowlyCode při expanzi

Ekologickým posunem za mezinárodním úspěchem. Přečtěte si fascinující příběh SnowlyCode, české vývojářské společnosti, která díky programu ICOK PLATINN otevřela dveře novým příležitostem. Specializují se na outsourcing programátorů a vývoj webových aplikací na míru. Po šesti letech úspěšného působení na tuzemském trhu se rozhodli pro expanzi na britské ostrovy, kde chtějí získávat nové zakázky a posílit stabilitu firmy.

Více informací

Expertní konzultace ICOK PLATINN pomohla MyCellu do světa

Konzultační program ICOK PLATINN pomáhá firmám v Olomouckém kraji s jejich rozvojem i implementací inovací. Klíčoví jsou pro program špičkoví experti z různých oblastí, kteří firmě navrhnou a pomohou uskutečnit potřebné změny. Tentokrát se do programu zapojila přerovská společnost Sensio. Výrobce MyCella, světově unikátního hudebního nástroje vytvořeného na 3D tiskárně.

Více informací

Digitalizace usnadnila Logaritmě práci i čas. Pomohl jim ICOK DIGI

V roce 2023 je to už patnáct let, co společnost Logaritma funguje na českém i zahraničním trhu. Její sídlo najdeme v Moravičanech na Šumpersku, v areálu, kde se v minulosti vyráběly komponenty pro obuvnický průmysl. O rok dřív se společnost zapojila do konzultačního programu Inovačního centra Olomouckého kraje ICOK DIGI, který jim pomohl s digitální transformací.

Více informací

Naši klienti