Pro koho tu jsme?

Studenti, kreativci
a zájemci
o podnikání

V Inovačním centru Olomouckého kraje věříme, že studenti jsou klíčovým motorem inovací a budoucnosti. Již od základních a středních školách nabízíme možnost potkat se a skrze přednášky je podpořit v jejich kreativním růstu a rozvoji. Již od útlého věku podporujeme budoucí generaci podnikatelů, výzkumníků a tvůrců. Věříme, že budou nositeli pozitivních změn v celém Olomouckém kraji.

Co nabízíme?

  • Vzdělávání Motivační přednášky a inkubační workshopy rozvíjecí podnikavost a kreativitu vzájemná inspirace
  • Poradenství do startu podnikání a konzultace business plánu
  • Propojení na mentory a investory
  • Účast ve startupových soutěžích

Programy a projekty

Využijte naše služby

Nebo se zapojte do našich projektů

ICOK Akcelerátor

Nauč se, jak se dělá byznys a rozjeď ho s námi! Akcelerátor je 8 intenzivních worshopů s podobně motivovanými lidmi, experty a osobnostmi z podnikání, ve kterých získáš praktické dovednosti k rozjezdu svého byznys nápadu. Je navržen tak, aby rozvinul byznysové myšlení a krok za krokem si svůj nápad ověřil a připravil k realizaci. Čeká tě boost know-how, inspirace a vzájemného propojení.

Zobrazit více Zobrazit méně

Vaše příběhy

Soukromý: Děti z přerovské ZŠ Svisle mají dobře našlápnuto

Na přednáškách v rámci projektu NašlápnuTO žáky motivujeme k tvořivosti, hledání vlastní cesty i odvaze si plnit sny. Rádi podáme pomocnou ruku těm, kteří si v budoucnu nebudou na startovní čáře vědět rady.

Reference

Jan Tobolík

Sensio.cz

Spolupráce s ICOKem nám díky jejich voucherům přinesla kontakty na skvělé businessové odborníky a také nás propojila s univerzitami z Olomouckého kraje, což nám umožňuje přinášet komplexnější produkty a služby.

Dominik Vlasák

účastník ICOK Bootcamp

V hlavě nosím spoustu nápadů, ale v mém okolí nikdo nepodniká, proto jsem se na Bootcamp přihlásil. A bylo to super! Byla to skvělá zkušenost, potkal jsem zajímavé lidi, dozvěděl se spoustu věcí a navázal řadu kontaktů a o to mi šlo. Jsem moc rád, že se v Olomouci podobná akce uskutečnila.

Miroslav Fryštácký

ředitel školy ZŠ Svisle Přerov

Společnost se rychle rozvíjí, mění se naše životní podmínky a my, jako vzdělávací instituce, se snažíme přizpůsobit. Proto klademe důraz na to, aby se v dětech podporovala a rozvíjela kreativita a aktivní přístup k životu. Různými projekty se to v nich snažíme podnítit a tato přednáška je jednou z inspirativních aktivit. Víme, že vzájemná inspirace vede k širokému rozvoji nápadů, myšlenkových map a žáky to nesmírně baví.

Vladislava Závrská

Komunitní manažerka, Startupy, Internacionalizace

zavrska@inovaceok.cz