Úvod > Naše projekty > ICOK Akcelerátor

Projekt ICOK AKCELERÁTOR

Nauč se, jak se dělá byznys a rozjeď ho s námi!

Chceš zjistit, jestli je tvůj nápad vhodný pro podnikání? Nebo jsi motivovaný rozvíjet byznysové myšlení a nápad teprve hledáš? 

Chceš získat praktické dovednosti pro rozjezd podnikání? ICOK Akcelerátor je speciálně navržený intenzivní program, ve kterém získáš nejen know-how, ale také motivaci, kontakty a přátelství. A je úplně zdarma.

ICOK Akcelerátor je evropský projekt probíhající v letech 2022 až 2025, který je financován Evropskou radou pro inovace a výkonnou agenturou pro malé a střední podniky (EISMEA).

S čím vám pomůžeme?

  • ICOK Akcelerátor je 8 intenzivních worshopů (vždy v úterý v podvečer) s podobně motivovanými lidmi, experty a osobnostmi z podnikání, ve kterých získáš praktické dovednosti k rozjezdu svého byznys nápadu.
  • Je navržen tak, aby rozvinul byznysové myšlení a krok za krokem si svůj nápad ověřil a připravil k realizaci. ICOK Akcelerátor, to je boost know-how, inspirace a vzájemného propojení.

Co získáš?

  • Prověření svého nápadu, byznysové myšlení, know-how pro rozjezd podnikání, kontakty a motivaci.
  • Společně se naučíme, jak nastartovat byznysové myšlení a začít podnikat.
  • Setkáš se s úspěšnými startupisty a podnikateli a formou sdílení příběhů si odneseš ty nejdůležitější rady pro svůj nápad

Program přednášek:

01

Pitch Deck 

Jak představit svůj nápad a získat pro něj spojence? Těšit se můžeš na byznysové příběhy úspěšných projektů jako je Worldee.

02

Hodnota pro zákazníka a Průzkum trhu 

Jakou základní hodnotu tvoje služba nebo produkt přináší zákazníkům? Jak provést základní průzkum trhu a získat klíčové informace ještě před rozjezdem?

03

Můj zákazník a Marketing 

Kdo jsou tvoji budoucí zákazníci a jak s nimi komunikovat? Co jsou marketingové persony a proč je dobré je mít?

04

Finance a Business Model  

Jak pracovat s výnosy, náklady a break-even pointem? Společně s odborníkem prozkoumáte modely financování. 

05

Výzvy a rizika podnikání  

Jaké jsou výzvy a rizika podnikání? Diskutujte s podnikateli o motivaci a odhodlání podnikat.

06

Právo v podnikání a Prezentační dovednosti:  

Seznamte se s právními aspekty podnikání a zlepšete své prezentační schopnosti pro start-up soutěže.  

Další projekty

CircInWater

Inovační centrum Olomouckého kraje se spolu s vodohospodářským klastrem CREA Hydro&Energy staly, jako jediní v Česku, součástí evropského projektu CircInWater, který chce pomáhat v opatřeních šetrných k vodě. Cílem projektu je vytvořit nové tržní příležitosti pro malé a střední podniky v regionálním i globálním měřítku, a to prostřednictvím jedinečných inovací, školení a internacionalizační podpory. 

Zobrazit více Zobrazit méně

DIGI2Health

Digitální inovační hub (DIH) je ekosystém, který slouží jako kontaktní místo s řadou podpůrných služeb pro malé a střední firmy v regionu i mimo něj se zaměřením na zdravotnictví. Umožňuje jak přístup k digitálním znalostem, technologiím, prototypovým řešením, testovacím zařízením, tak i zapojení do inovačního ekosystému v regionu. Věříme, že v digitalizaci je naše budoucnost.

Zobrazit více Zobrazit méně

IN-HUB Přerov

Konferenční sál, kreativní dílny s 3D tiskárnami i nahrávací studio, pracovní prostor, ale také místo pro relaxaci a odpočinek, to je IN-HUB Přerov. HUB je místem, kde vznikají nové nápady, sdílí se know-how a přibližuje se svět podnikání lidem v regionu.

Zobrazit více Zobrazit méně

Kreativní vzdělávání

Projekt propojuje profesionály z kultury a kreativních odvětví do vzdělávacích procesů MŠ, ZŠ a SŠ.

V oblasti formálního i neformálního vzdělávání nabízí jasné výhody projektové výuky. Různorodé postupy vycházejí vždy z místních podmínek a konkrétních potřeb škol (dané třídy a pedagoga) a (neuměleckých) předmětů výuky.

Zobrazit více Zobrazit méně

Mapování kulturních a kreativních odvětví (KKO)

Mapování a sběr dat jednotlivých oblastí kulturních a kreativních odvětví pro účely tvorby strategie regionu v Olomouckém kraji. Výsledkem je rozvoj organizací, které by se do budoucnosti mohli stát partnery v rozvojových projektech a vytvářených strukturách.

Zobrazit více Zobrazit méně

SA OK III

Cílem projektu Smart Akcelerátor Olomouckého kraje III je podpora rozvoje inovačního prostředí v Olomouckém kraji s využitím RIS3 strategie Olomouckého kraje.

Zobrazit více Zobrazit méně

Soubory ke stažení

pdf
4.80 KB

blank

Stáhnout
pdf
4.80 KB

blank

Stáhnout
pdf
4.80 KB

blank

Stáhnout
pdf
4.80 KB

blank

Stáhnout

Vladislava Závrská

Komunitní manažerka, Startupy, Internacionalizace

zavrska@inovaceok.cz