Úvod > Naše služby > KREATIV

Program
ICOK KREATIV

Kulturní a kreativní odvětví (KKO) představují svou průřezovostí napříč různými obory unikátní oblast rozvoje obcí, měst, aglomerací i států. ICOK se zaměřuje především na podporu ekonomicky nejsilnější podkategorie KKO – tzv. kulturní a kreativní průmysly (KKP). Výstupy činností této oblasti přispívají svou vysokou přidanou hodnotou (kreativitou) ostatním hospodářským odvětvím a představují zdroj technologických i netechnologických inovací. Naším významným úkolem je celokrajské mapování oblasti KKO a analýzy potřeb sektoru.

Kreativ

Pro koho je ICOK KREATIV?

ICOK Kreativ se zaměřuje na rozvoj kreativních průmyslů v Olomouckém kraji. Podnikatelům v kreativní sféře nabízí poradenství mimo jiné v oblasti firemního růstu a podporuje propojování tak, aby akceleroval inovace a rozvoj kreativního myšlení i podnikání. Firmy mimo oblast KKP dokážeme nasměrovat například k nové vizuální identitě, která dokáže zlepšit postavení značky. V rámci našich služeb najdete motivační přednášky, školení,  workshopy nebo networkingové eventy.

  • Pro kreativce, inovátory
  • Pro firmy působící v oblasti kreativních a kulturních průmyslů
  • Pro organizátory eventů v oblasti KKO

Vaše příběhy

Expertní konzultace ICOK PLATINN pomohla MyCellu do světa

Konzultační program ICOK PLATINN pomáhá firmám v Olomouckém kraji s jejich rozvojem i implementací inovací. Klíčoví jsou pro program špičkoví experti z různých oblastí, kteří firmě navrhnou a pomohou uskutečnit potřebné změny. Tentokrát se do programu zapojila přerovská společnost Sensio. Výrobce MyCella, světově unikátního hudebního nástroje vytvořeného na 3D tiskárně.

Vaše příběhy

Přerovská Barrsa o krok blíže k cíli!

Konzultační program ICOK PLATINN pomáhá firmám v Olomouckém kraji s jejich rozvojem i implementací inovací. Klíčoví pro program jsou špičkoví experti z různých oblastí, kteří ve firmě navrhnou a pomohou zrealizovat potřebné změny. Další firmou, která se zapojila do programu ICOK PLATINN je přerovská Barrsa, výrobce volnočasové módy, kterou si sami navrhují a ve vlastní dílně šijí.

  • 1
  • 2

Související služby

DIGI

ICOK
DIGI

Pomůžeme vám úspěšně projít různou úrovní digitální transformace, posunout vaše podnikání a připravit ho na další etapy průmyslu 4.0.

Zjistit více
ENVI

ICOK
ENVI

Konzultační program pro environmentálně odpovědné firmy zaměřený na hledání konkrétních úspor a příležitostí pro udržitelný rozvoj vašeho businessu.

Zjistit více

Napsali o spolupráci

Adéla Nezhybová

učitelka

Zkušenosti s kreativním vzděláváním mají v přerovské Základní škole Boženy Němcové 16, která pracuje s dětmi z vyloučených lokalit.

Soubory ke stažení

pdf
4.80 KB

blank

Stáhnout
pdf
4.80 KB

blank

Stáhnout
pdf
4.80 KB

blank

Stáhnout
pdf
4.80 KB

blank

Stáhnout

Anna Jánská

Business Developerka pro kulturní a
kreativní průmysly

janska@inovaceok.cz