Úvod > Naše projekty > IN-HUB Přerov

Projekt IN-HUB Přerov

Inspirativní prostředí, kde lze pracovat a třeba i potkat nové partnery pro svůj byznys. Přerovský hub je určený pro rozvoj inovativního podnikání s přidanou hodnotou, pro firmy, které mají ambice jít se svou službou nebo produktem na světové trhy, a přitom podnikat z Přerova, přinést do regionu nová pracovní místa a pomoct místní ekonomice. Současně chceme podporovat byznys, který zohledňuje udržitelná témata, nepřispívá k devastaci životního prostředí. Naopak hledá inovativní řešení, jak s negativními dopady na klima bojovat.

Více informací najdete na https://inhubprerov.eu/

Co IN-HUB Přerov nabízí?

  • Přednáškový sál až pro 60 lidí, který si mohou pronajmout i místní spolky, kreativci, obce, školy nebo další firmy. Chceme, aby se stal otevřeným, živým místem v samém srdci historického centra města.
  • Pro toho, kdo nepotřebuje celou kancelář, ale stačí mu židle a stůl, je k dispozici coworking. Tedy otevřený sdílený prostor s oddělenými pracovními místy, klidnými zákoutími a call-roomem.
  • Součástí je i nahrávací studio a kreativní dílny, které mohou využívat jak kutilové, tak školy a v neposlední řadě i firmy, které si chtějí vyrobit nebo ověřit nový prototyp, aniž by draze investovali do vlastního vybavení či předělání výrobní linky. V dílně budou k dispozici pokročilé 3D tiskárny, 3D skener, elektrotechnické vybavení nebo mechanická dílna.

Další projekty

CircInWater

Inovační centrum Olomouckého kraje se spolu s vodohospodářským klastrem CREA Hydro&Energy staly, jako jediní v Česku, součástí evropského projektu CircInWater, který chce pomáhat v opatřeních šetrných k vodě. Cílem projektu je vytvořit nové tržní příležitosti pro malé a střední podniky v regionálním i globálním měřítku, a to prostřednictvím jedinečných inovací, školení a internacionalizační podpory. 

Zobrazit více Zobrazit méně

DIGI2Health

Digitální inovační hub (DIH) je ekosystém, který slouží jako kontaktní místo s řadou podpůrných služeb pro malé a střední firmy v regionu i mimo něj se zaměřením na zdravotnictví. Umožňuje jak přístup k digitálním znalostem, technologiím, prototypovým řešením, testovacím zařízením, tak i zapojení do inovačního ekosystému v regionu. Věříme, že v digitalizaci je naše budoucnost.

Zobrazit více Zobrazit méně

ICOK Akcelerátor

Nauč se, jak se dělá byznys a rozjeď ho s námi! Akcelerátor je 8 intenzivních worshopů s podobně motivovanými lidmi, experty a osobnostmi z podnikání, ve kterých získáš praktické dovednosti k rozjezdu svého byznys nápadu. Je navržen tak, aby rozvinul byznysové myšlení a krok za krokem si svůj nápad ověřil a připravil k realizaci. Čeká tě boost know-how, inspirace a vzájemného propojení.

Zobrazit více Zobrazit méně

Kreativní vzdělávání

Projekt propojuje profesionály z kultury a kreativních odvětví do vzdělávacích procesů MŠ, ZŠ a SŠ.

V oblasti formálního i neformálního vzdělávání nabízí jasné výhody projektové výuky. Různorodé postupy vycházejí vždy z místních podmínek a konkrétních potřeb škol (dané třídy a pedagoga) a (neuměleckých) předmětů výuky.

Zobrazit více Zobrazit méně

Mapování kulturních a kreativních odvětví (KKO)

Mapování a sběr dat jednotlivých oblastí kulturních a kreativních odvětví pro účely tvorby strategie regionu v Olomouckém kraji. Výsledkem je rozvoj organizací, které by se do budoucnosti mohli stát partnery v rozvojových projektech a vytvářených strukturách.

Zobrazit více Zobrazit méně

SA OK III

Cílem projektu Smart Akcelerátor Olomouckého kraje III je podpora rozvoje inovačního prostředí v Olomouckém kraji s využitím RIS3 strategie Olomouckého kraje.

Zobrazit více Zobrazit méně

Soubory ke stažení

pdf
4.80 KB

blank

Stáhnout
pdf
4.80 KB

blank

Stáhnout
pdf
4.80 KB

blank

Stáhnout
pdf
4.80 KB

blank

Stáhnout

Filip Navrátil

Manažer IN-HUB Přerov, Startupy, Investoři

navratil@inovaceok.cz