Úvod > Naše projekty > IN-HUB Přerov

Projekt IN-HUB Přerov

Inspirativní prostředí, kde lze pracovat a třeba i potkat nové partnery pro svůj byznys. Přerovský hub je určený pro rozvoj inovativního podnikání s přidanou hodnotou, pro firmy, které mají ambice jít se svou službou nebo produktem na světové trhy, a přitom podnikat z Přerova, přinést do regionu nová pracovní místa a pomoct místní ekonomice. Současně chceme podporovat byznys, který zohledňuje udržitelná témata, nepřispívá k devastaci životního prostředí. Naopak hledá inovativní řešení, jak s negativními dopady na klima bojovat.

Více informací najdete na https://inhubprerov.eu/

Co IN-HUB Přerov nabízí?

  • Přednáškový sál až pro 60 lidí, který si mohou pronajmout i místní spolky, kreativci, obce, školy nebo další firmy. Chceme, aby se stal otevřeným, živým místem v samém srdci historického centra města.
  • Pro toho, kdo nepotřebuje celou kancelář, ale stačí mu židle a stůl, je k dispozici coworking. Tedy otevřený sdílený prostor s oddělenými pracovními místy, klidnými zákoutími a call-roomem.
  • Součástí je i nahrávací studio a kreativní dílny, které mohou využívat jak kutilové, tak školy a v neposlední řadě i firmy, které si chtějí vyrobit nebo ověřit nový prototyp, aniž by draze investovali do vlastního vybavení či předělání výrobní linky. V dílně budou k dispozici pokročilé 3D tiskárny, 3D skener, elektrotechnické vybavení nebo mechanická dílna.

Další projekty

CircInWater

Inovační centrum Olomouckého kraje se spolu s vodohospodářským klastrem CREA Hydro&Energy staly, jako jediní v Česku, součástí evropského projektu CircInWater, který chce pomáhat v opatřeních šetrných k vodě. Cílem projektu je vytvořit nové tržní příležitosti pro malé a střední podniky v regionálním i globálním měřítku, a to prostřednictvím jedinečných inovací, školení a internacionalizační podpory. 

Zobrazit více Zobrazit méně

DIGI2Health

Digitální inovační hub (DIH) je ekosystém, který slouží jako kontaktní místo s řadou podpůrných služeb pro malé a střední firmy v regionu i mimo něj se zaměřením na zdravotnictví. Umožňuje jak přístup k digitálním znalostem, technologiím, prototypovým řešením, testovacím zařízením, tak i zapojení do inovačního ekosystému v regionu. Věříme, že v digitalizaci je naše budoucnost.

Zobrazit více Zobrazit méně

ICOK Akcelerátor

Nauč se, jak se dělá byznys a rozjeď ho s námi! Akcelerátor je 8 intenzivních worshopů s podobně motivovanými lidmi, experty a osobnostmi z podnikání, ve kterých získáš praktické dovednosti k rozjezdu svého byznys nápadu. Je navržen tak, aby rozvinul byznysové myšlení a krok za krokem si svůj nápad ověřil a připravil k realizaci. Čeká tě boost know-how, inspirace a vzájemného propojení.

Zobrazit více Zobrazit méně

Kreativita do škol Olomouckého kraje

Projekt propojuje profesionály z kultury a kreativních odvětví do vzdělávacích procesů MŠ, ZŠ a SŠ.

V oblasti formálního i neformálního vzdělávání nabízí jasné výhody projektové výuky. Různorodé postupy vycházejí vždy z místních podmínek a konkrétních potřeb škol (dané třídy a pedagoga) a (neuměleckých) předmětů výuky.

Zobrazit více Zobrazit méně

Mapování kulturních a kreativních odvětví (KKO)

Mapování a sběr dat jednotlivých oblastí kulturních a kreativních odvětví pro účely tvorby strategie regionu v Olomouckém kraji. Výsledkem je rozvoj organizací, které by se do budoucnosti mohli stát partnery v rozvojových projektech a vytvářených strukturách.

Zobrazit více Zobrazit méně

SA OK III

Cílem projektu Smart Akcelerátor Olomouckého kraje III je podpora rozvoje inovačního prostředí v Olomouckém kraji s využitím RIS3 strategie Olomouckého kraje.

Zobrazit více Zobrazit méně

Filip Navrátil

Manažer IN-HUB Přerov, Startupy, Investoři

navratil@inovaceok.cz