Startup Academy: Nakopněte svůj byznys a získejte investici!

Pro startupy, které chtějí posunout svůj byznys a získat investice, je určený nový intenzivní program Startup Academy, který na duben připravilo Inovační centrum Olomouckého kraje (ICOK). Do rozvojového programu, který dosud v Olomouci chyběl, se zájemci mohou registrovat do 25. března.

„Startup Academy navazuje na náš program ICOK Akcelerátor, který jsme pro začínající podnikatelské projekty spustili poprvé loni na podzim. Teď se chceme zaměřit na už existující startupy, které mají ambice výrazně nakopnout svůj byznys. Ať už chtějí škálovat svůj produkt či službu nebo usilují o investici,“ přiblížil nový program Tomáš Dostál, ředitel ICOK.

Startup Academy nabídne od 4. do 26. dubna pět intenzivních setkání se speakery z celé České republiky, s mentory i investory ze startupové komunity. „Budou to odborníci z praxe, například lidé z velkých investičních skupin. Chceme se zaměřit také na interakci mezi nimi a startupisty, aby mohli diskutovat o konkrétních problémech a řešeních,“ vysvětlila Vladislava Závrská, manažerka startupové komunity v ICOKu.

Závěr akademie nabídne soutěž o nejlepší startup, která se uskuteční v pražském partnerském coworkingu WorkLounge Karlín. Vítěz bude reprezentovat Olomoucký kraj v česko-slovenské startupové soutěži v rámci Ynovate festivalu, letos pod taktovkou ICOK v Olomouci. „Pro přihlášené startupy možná půjde o životní zkušenost, prezentovat se a vyslechnout si rady přímo od zkušených investorů. Extra motivací může být i cena pro vítěze soutěže na Ynovate festivalu, kterou je cesta do kolébky inovací a pokroku, Silicon Valley v USA,“ doplnila Vladislava Závrská.

Účast v programu je bezplatná, na základě registrace, která bude otevřená do 25. března. Následně probíhá výběr účastníků.

Více informací o programu a registraci naleznete na webu https://www.inovaceok.cz/akce/icok-startup-academy.

Petra Pášová

PR / Média
.

pasova@inovaceok.cz