ICOK Akcelerátor nabídnul vhled do světa businessu 

Intenzivní program zaměřený na podporu a rozvoj dovedností pro zahájení vlastního byznysového projektu, ICOK Akcelerátor, slavnostně skončil Soubojem startupů. Program, který trval od 3. října do 14. listopadu, nabídl účastníkům osm intenzivních workshopů, kde se potkali s podobně motivovanými lidmi, experty a osobnostmi z podnikatelské sféry. 

Během programu se účastníci dozvěděli, jak prezentovat své nápady, provádět základní průzkum trhu a jak získat klíčové informace před spuštěním svých projektů. Program byl koncipován tak, aby rozvíjel byznysové myšlení účastníků a vedl je k postupnému ověření a přípravě svých nápadů pro praxi. 

„Měli jsme skvělou partu lidí a atmosféra byla během všech setkání velmi přátelská, ale současně tvůrčí a inspirativní. Program mi poskytl velký vhled do světa businessu. Děkuji a těším se na další akce,“ uvedla s nadšením Mariana Múdra, jedna z účastnic. 

Důkazem, že ICOK Akcelerátor přinesl řadu zajímavých projektů je i jejich účast v soutěži Souboj startupů, která se uskutečnila v rámci konference UP Business Camp. „Atmosféra byla za milion a vzniklo několik skvělých nápadů, které si jejich majitelé ověřili před soutěžní porotou. Mám z toho obrovskou radost. Určitě to ale není konec, s komunitou budeme dál pracovat. Těším se na to,“ dodala Vlaďka Závrská, která se v ICOKu podílí na rozvoji startupové komunity.