Region v datech

ICOK Angels Club je investiční a networkingová platforma propojující zkušené podnikatele, investory a lídry z byznysu se světem startupů a inovací.
Cílem Angels Clubu je rozvíjet investiční myšlení, sdílet zkušenosti z praxe a podporovat kvalitní startupové projekty s růstovým potenciálem. Akce vytváří bezpečný a profesionální prostor pro setkávání lidí, kteří chtějí porozumět startupovým investicím do hloubky a dlouhodobě.

Moderátorkou dalšího setkání ICOK Angels Clubu je Markéta Bidrmanová známá z podcastu Ve Vatě.

Letos nově otevíráme dveře i nad rámec pozvaných hostů z řad investorů a startupistů. Pokud se k nám chcete přidat, propojit se s investory nebo načerpat inspiraci, nově si můžete své místo zajistit zakoupením vstupenky zde.

V rámci ICOK Angels Clubu nabízíme:

  • Přístup k exkluzivním investičním příležitostem
  • Know-how od zkušených investorů
  • Prostor pro networking a sdílení zkušeností

Setkání Angels Clubu se uskuteční 22. dubna od 16 hodin v Olomouci v sále Cafe Kitchen.

V programu vystoupí:

  • Jaroslav Havel – Managing Partner v One Family Office a Havel & Partners.
    Člověk, který stojí u největších transakcí a buduje přední multi-family office ve střední Evropě.
  • Petra Cihlářová – Investiční manažerka JSK Investments. Pravá ruka Simony Kijonkové, která má na starosti strategické VC investice.
  • Jan Staněk – CEO Purple Ventures. Expert na vyhledávání technologických drahokamů a odvážné investice s globálním potenciálem.
  • Michaela Vanya – Investment Manager v Impact Ventures. Specialistka na startupové investice.
  • 🕵️‍♂️ Mystery Guest. Připravili jsme pro Vás také jedno překvapení. Jméno hosta, který patří ke špičce byznysové scény, odhalíme až těsně před akcí.

Program

01

Oficiální zahájení

02

Firesidechat – Rozhovor s lídry, kteří vybudovali firmy v řádech miliard

Exkluzivní fireside chat se dvěma výraznými osobnostmi českého byznysu. Hosty budou CEO velkých známých firem, s dlouholetou praxí v řízení velkých týmů, strategickém rozhodování a budování love brandů.

03

Startupový svět v číslech: Co říkají data a kam se trh skutečně hýbe
Michaela Vanya – Impact Ventures

04

Startup show

Prezentace pěti pečlivě vybraných startupových projektů, které patří k tomu nejzajímavějšímu, co aktuálně v regionu vzniká. Týmy představí své řešení, byznys model a vizi dalšího růstu před publikem investorů, podnikatelů a odborníků z praxe.

Přečtěte si více o platformě ICOK Angels Club

a podívejte se, jak vypadalo poslední setkání.

Místo konání

Filip Navrátil

Startupy, Investoři

navratil@inovaceok.cz