Seznamovací seminář s PLATINN – Inovační centrum Olomouckého kraje

Seznamovací seminář s PLATINN pro firmy v Olomouckém kraji

Ve čtvrtek 3.září 2020 proběhl ve spolupráci s Jihomoravským inovačním centrem - JIC, seznamovací seminář s platformou PLATINN. Akce s názvem PLATINN PRO FIRMY V OLOMOUCKÉM KRAJI se konala  v budově Krajského úřadu města Olomouce.

Akce se zúčastnilo více než 18 firem z Olomouckého kraje, které projevily zájem o program PLATINN. Účelem programu je prostřednictvím podpory Inovačního centra Olomouckého kraje a jeho expertů pomoci vyřešit výzvy související s rozvojem firmy a zlepšit její fungování. Pro firmy z Olomouckého kraje přináší program ICOK PLATINN Inovační centrum Olomouckého kraje díky finanční podpoře Olomouckého kraje.

Ředitelka Inovačního centra Olomouckého kraje Marie Studená se ujala úvodního přivítání a předala slovo manažeru ICOK PLATINN Martinovi Ohlídalovi, který má platformu na starosti v Olomouckém kraji.

Jindřich Weiss představil inovační centrum JIC - podnikání dává smysl, které působí v jihomoravském kraji více než 16 let a podporuje více než 100 firem ročně. To co centru skutečně dává smysl, je skrze podporu podnikatelů přispívat k pozitivní změně společnosti a k řešení globálních výzev.

Usměvavého Jindřicha dále vystřídala jeho kolegyně Tereza Tomíčková, která má v JIC na starosti péči a rozvoj sítě expertů.

V neposlední řadě vystoupil velice důležitý člověk pro seminář, pan Martin Dokoupil (spolumajitel Blue Strategy a Blue Events, Senior konzultant JIC), který nám mohl přiblížit přímo reálné příklady využití pomoci expertů ze sítě PLATINN, o kterých se také můžete dočíst na jejich stránkách úspěšných příběhů. Martin Dokoupil se specializuje na vztahy mezi majiteli, vztahy mezi majiteli a managementem a nové obchodní modely.

Po skončení prezentací se zástupci firemy ptali na bližší informace a domlouvala se přímo osobní setkání manažera ICOK PLATINN Martina Ohlídala v jejich firmách, kde díky platformě PLATINN spustí proces inovace ve svém podnikání.

Všem děkujeme za účast, a také za dodržení hygienických opatření v průběhu celého semináře.Pokud Vás platforma zajímá a chcete něco změnit ve Vaší firmě? Zlepšit produkt? Posílit pozici na trhu? Pohnout s inovacemi? Jste mikropodnik, malá nebo střední firma v Olomouckém kraji? Nebojíte se obrátit na experta z praxe a využít konkrétní mentorské podpory? Máte inovační a rozvojový potenciál? Pak právě Vám může program ICOK PLATINN pomoci.

Kontakt: manažer ICOK PLATINN Martin Ohlídal ohlidal@inovaceok.cz +420 725 468 700