Tým expertů v programu ICOK DIGI posílil Jan Tobolík ze Sensia – Inovační centrum Olomouckého kraje

Tým expertů v programu ICOK DIGI posílil Jan Tobolík ze Sensia

Představujeme vám Jana Tobolíka, novou posilu expertního týmu programu ICOK DIGI. Prostředí Inovačního centra Olomouckého kraje mu není neznámé. Naopak, jako klient programu ICOK PLATINN, jej zná důvěrně.

Jan Tobolík je ředitelem přerovské společnosti Sensio.cz a jako expert umí pomoct s optimalizací procesů uvnitř firmy. Mezi své úspěšné projekty by například zařadil software pro výrobce oken nabízející bezpapírovou výrobu a efektivní využití skladových zásob. Také B2B objednávkový systém včetně výrobního software pro největšího výrobce stínící techniky ve střední Evropě a v neposlední řadě informační systém pro základní umělecké školy iZUŠ. Stojí také za nejkreativnějším startupem, kterým je MyCello - violoncello z 3D tiskárny. Unikátní hudební nástroj vyrábí a prodává do celého světa.

V čem může klienta podpořit?

-        každá firma řeší administrativu (faktury, mzdy, oběhy dokumentů) a zde umí pomoct v nastavení efektivních procesů

-        v případě výrobní firmy má dlouholeté zkušenosti z bezpapírovou výrobou, sledování výroby pomocí průvodek s čárovými kódy apod.

-        pokud někdo uvažuje o 3D tisku nebo dokonce už 3D tisk využívá, pak dokáže poradit nejen ve výběru správné technologie, ale i jak z dané technologie získat maximum