Startupové akce v roce 2023 – Inovační centrum Olomouckého kraje

Startupové akce v roce 2023

Máte nápad, přemýšlíte o vlastním podnikání, ale nemáte ještě konkrétní představu, jak na to? Nebo možná startujete svůj byznys, máte vizi, ale chcete si ověřit, jaký je váš potenciál? Pak právě pro vás chystáme v letošním roce zajímavé startupové akce. Tady je jich přehled:

Úvod do podnikání aneb Jak založit StartUp 15. 2. – 3. 5. www.inovaceok.cz/n/rozjedte-podnikani

Vědeckotechnický park UP otevírá zbrusu nový předmět Úvod do podnikání aneb Jak založit startup a my budeme u toho. Předmět potrvá od 15. února do 3. května a určený je i široké veřejnosti. Zjistěte, jaké přístupy a kroky byste neměli opomenout při zpracování podnikatelského plánu a budoucím založení vlastního podniku nebo živnosti.

Podnikavá hlava 24. 5. www.podnikavahlava.cz/o-soutezi

Soutěž pro podnikavce, která podporuje začínající i zkušené. Máte v hlavě záměr, který jste zatím nerealizovali na trhu nebo jej realizujete nejvýše 1 rok? Je vám více než 18 let? Nebo je vám méně než 18, ale máte někoho staršího, kdo se za vás v přihlášce zaručí? Tak vzhůru do toho! Pojďte nám představit váš nápad a získejte finance na rozjezd!

ICOK bootcamp, tentokrát s Worldee 6. – 8. 6.

Bootcamp je 3denní intenzivní soustředění, kde máte možnost nahlédnou do startupového prostředí, konkrétně do Olomouckého StartUpu Worldee, který se soustředí na autentické cestování dostupné pro všechny. Setkejte se s top osobnostmi ze startupového prostředí, vzdělejte se v tématech jako je marketing, leadership nebo osobní brand. Potkej se s lidi jako jsi ty! Ti nejlepší mohou získat i placenou stáž.

ICOK BeachVolejbalový turnaj 28. 6.

Firemní teambuilding a zároveň neformální networking s komunitou podnikavců Olomouckého kraje. V takovém duchu se bude nést nestandardní formát, kde si užijete vyhřátý písek, networking ale i dávku soutěživosti.

ICOK Akcelerátor 9-10/2023

Podnikavec, startupista nebo inovativní kreativec ti všichni (a nejen ti) jsou vítání v ICOK Akcelerátoru, který má cíl účastníky provést cestou od nápadu až po prezentaci před investory. Můžete se těšit na analýzu konkurence, definování cílové skupiny, promyšlení business plánu, marketingu, a strategie nebo i osobního brandu.  Akcelerátor se uskuteční jedno odpoledne v týdnu po dobu dvou měsíců a vyústí v soutěž Souboj startupů, kde si ověříte nově nabrané zkušenosti.

BusinessCamp 24. 11. www.upbusinesscamp.cz

Konference o cestě k úspěšnému podnikání, kterou pořádá Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci (VTP UP). Příležitost se dozvědět víc o businessu od řečníků, propojit se v networkingu nebo soutěžit o hodnotné ceny v soutěži Souboj startupů pro mladé business nadšence.