Soutěž&Podnikej – Inovační centrum Olomouckého kraje

Co vás čeká a nemine v průběhu 6. ročníku Soutěž&Podnikej

Až do 10. listopadu 2021 máte možnost přihlásit se do 6. ročníku programu Soutěž & Podnikej! Tříměsíční program pro středoškoláky, který vrcholí oceněním nejlepších projektů. Skvělý tým, který je tu proto, aby mladým lidem, ukázali, jak pracovat na svém nápadu, pomohli dodat správný směr a odvahu své myšlenky realizovat. Ať už se jedná o technologickou aplikaci nebo třeba ruční výšivky.


V týmu se to lépe táhne!
První novinka vás zastihne již při samotné registraci. Jedná se o zvýhodněnou cenu motivačního poplatku, pokud se hlásíte v týmu. Letos se její výše totiž neodvíjí od počtu členů, nýbrž zůstává stejná jako pro jednotlivce.

Máte nápad na aplikaci, ale programování vám je cizí? Přizvěte do programu Soutěž & Podnikej kamaráda, který si ve světě IT přijde jako doma. Potřebujete někoho, kdo by tvořil zajímavý obsah na sociální sítě? Oslovte spolužáka, jenž vždy tvoří plakáty na školní akce!

Nebojte se dívat kolem sebe a dávat aktivním a šikovným lidem příležitost se zapojit a rozvíjet. Sami na své cestě pochopíte, proč pro vás toto rozhodnutí bylo výhodné.

Vše na jednom místě
Již v minulém ročníku jste se setkali s naší speciální aplikací, díky níž jste kontaktovali svého mentora nebo facilitátora a taktéž odevzdávali soutěžní úkoly, za které během programu dostáváte soutěžní kredity. Ty sloužily k tomu, abyste si za určitý obnos později zařídili konzultaci s expertem na vámi vybrané téma týkající se pokračování v soutěži. Zároveň jste tak získáte zpětnou vazbu hodící se ke zlepšení vašeho podnikatelského záměru.

Tato pomocná aplikace vás provede i 6. ročníkem, a to v novém designovém kabátku, lepší než kdy dřív!

Hurá za hranice!
Vítězové 5. ročníku, Michal Zelinka, Václav Kuboň a Miloslava Macková, si jako první odnesli letenky na obchodní cestu do Amsterdamu! Jak se situace vyvrbí tento rok žel předvídat nemůžeme. Určitě jsme však schopni zaručit, že pokud i vy obhájíte v 6. ročníku zlatou medaili, definitivně se do zahraničí na vlastní oči podíváte!

Nová přátelství na dosah ruky
Tento rok pro vás připravujeme také pořádně nabitý seznamovací kemp, jenž se koná od 5. do 7. listopadu 2021. Nejenže potkáte ostatní soutěžící a budete se s nimi moct podělit o své nápady, ale těšit se můžete i na organizátory a další absolventy programu! Členům týmu budete moct navíc položit nejrůznější otázky ohledně soutěže či vlastního podnikání.


Síň slávy
Je tomu teprve nedávno, co jsme otevřeli Síň slávy plnou našich úspěšných absolventů. Ano, absolventů, nikoliv vítězů. Na to, abyste načerpali znalosti o tajích světa podnikání a posléze se v tomto oboru stali úspěšnými, se nepotřebujete umístit v žebříčku vítězů. I samotná účast a dokončení programu vám totiž pomůže nastartovat vlastní projekt!

Doufáme, že jste si ochutnávku zajímavostí užili, a rozhodně nezoufejte, pokud byste místo ochutnávky raději chtěli pořádný talíř – ten můžete očekávat, jakmile se do soutěže opravdu přihlásíte a okusíte Soutěž & Podnikej na vlastní pěst.

Pokud si ještě nejste jisti svým nápadem,tak jsme pro studenty vytvořili validátor nápadů, který mohou použít, pokud si nejsou svým nápadem jistí. Během 24 hodin dostanou zpětnou vazbu. 

Validátor najdete zde: https://soutezapodnikej.cz/validator-napadu/

Zdroj: web Soutěž&Podnikej

Hana Bartoňková
Hana Bartoňková
Evaluátorka, analytička

bartonkova@inovaceok.cz

+420 606 102 893