Souboj startupů na UP Business Campu se blíží – Inovační centrum Olomouckého kraje

Souboj startupů na UP Business Campu se blíží

Na 9. ročníku konference UP Business Camp proběhne souboj startupů a inovativních týmů. Ty mohou vyhrát ceny v hodnotě více než 100 000 Kč a vyplout tak snadněji do světa businessu.

Začínající podnikatelé, startupy a inovativní týmy mají možnost na konferenci UP Business Camp, která proběhne 20. 11. 2021DOMĚ U PARKU, soutěžit v rámci souboje startupů o nejlepší elevator pitch. Ve dvou minutách představí svůj nápad před zkušenou porotou. Soutěž již čtvrtým rokem pořádá olomoucký Startup Klub. Ve spolupráci s CzechInvestem bude pro soutěžící připraven workshop na prezentační dovednosti, který letos povede Ondřej Staněk. Ten pomůže soutěžícím v dopoledních hodinách dopilovat jejich prezentace. Všichni účastníci souboje se mohou zdarma účastnit i zbývajícího programu konference. Registrace do soutěže probíhá na webu www.startupklub.cz.

Vítěz dostane příležitost představit svůj projekt před investory v rámci prestižní akce Okresní hospodářské komory. Budou si také moct vybrat svou hlavní výhru. Buď zvolí projektový/brandový web v hodnotě do 70.000,- Kč od hlavního partnera soutěže, ESMEDIA Interactive, nebo si zvolí super akcelerační program pro startupové projekty sestávající z celkem 30hod. mentoringu a koučinku v pěti různých oblastech (business development, digitální brandbuilding, výkonnostní marketing, právní minimum, prezentační dovednosti) v celkové hodnotě 45.000,- Kč od pořadatele soutěže Startup Klub.

Koupit vstupenky na konferenci


Pokud si netroufáte přihlásit se do souboje startupů, tak určitě navštivte UP Business Camp alespoň jako účastník. Najdete zde inspiraci v nabitém programu, který slibuje velice zajímavé přednášky plné inspirace a příběhů. Jedním z letošních řečníků bude například Miroslav Kubíček ze společnosti Woox. Dalším řečníkem bude Lukáš Medek z firmy Šufan, která vyrábí ořechová másla a granolu. Ondřej Horák se podělí o to, jak ho syndrom vyhoření dovedl k založení firmy OfficeFitness. Nebude chybět ani vítěz letošního ročníku soutěže Podnikavá hlava, firma Festada, kterou představí Dominika Sokolová. Na programu konference je i panelová diskuse na téma "Podnikání v malých a velkých městech", kde vám představíme možnosti pomoci s rozjezdem vašeho podnikání v Olomouckém kraji. Diskutovat o tom budou Lucie KrystkováICOK (platforma NašlápnuTO), Tomáš VlasákCzechInvestu, Petr KubečkaVTP a Pavel Sedláček z ESMEDIA Interactive a Startup Klubu.Koupit vstupenky na konferenci


UP Business Camp již tradičně pořádá Vědeckotechnický park, letos nás podporuje DŮM U PARKU, v jehož krásných prostorách se konference koná. Generálním partnerem je Komerční banka. Mezi další významné partnery konference patří CzechInvest, Startup Klub, ESMEDIA Interactive, Inovační centrum Olomouckého kraje, Busyman a Reticulum. Nad celou konferencí převzal záštitu Olomoucký kraj.

 Zdroj: TZ Vědeckotechnický park UP

Kontaktní osoba:

Hana Doláková | event manager
Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci