Podnikavá hlava zná svého vítězě – Inovační centrum Olomouckého kraje

Podnikavá hlava zná svého vítěze

Soutěž Podnikavá hlava, která představuje platformu pro podporu nadějných podnikatelských projektů v regionu letos opět slavila úspěch v podobě představení ambiciózních a originálních projektů.

Letošní ročník soutěže byl plný překvapení a inspirace. Tento rok jsme se stali hlavním partnerem soutěže a poskytli vítězům 60 hodin konzultací a startup vouchery v hodnotě 60 000 Kč.

 Projekt 2short.ai se stal největším vítězem, přinášejícím jednoduchý nástroj pro tvůrce obsahu, který přetváří existující videa a podcasty do krátkých a atraktivních klipů. 

Na druhém místě se umístila aplikace FreshenUp, která vytvořená dvojicí talentovaných středoškoláků pomáhá klientům i poskytovatelům kosmetických služeb zlepšit objednávkový proces. 


Třetí místo patří projektu Smart Home Box, který díky spojení znalostí z architektury, IT a designu nabízí inovativní zařízení pro chytrou domácnost. Je to přesně ten druh projektu, který nás ve všedním životě nadchne a inspiruje k tomu, abychom se více zaměřili na využití moderní technologie ve prospěch pohodlnějšího a inteligentnějšího bydlení.

V ICOKU chápeme důležitost mladých talentů a dlouhodobě se snaží podporovat podnikavost v regionu. Soutěž Podnikavá hlava je jednou z mnoha iniciativ, které  podporujeme. Jsme hrdí na to, že můžeme být hlavním partnerem této soutěže, a poskytnout vítězům nejen konzultace a vouchery, ale také možnost navázání kontaktů a sdílení zkušeností.

Pokud máte podnikatelský nápad, neváhejte se obrátit na Inovační centrum Olomouckého kraje. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme odbornou pomoc a podporu na cestě k úspěchu. Společně můžeme vytvářet inovativní budoucnost našeho kraje.