Odstartovali jsme sérii workshopů na téma digitalizace – Inovační centrum Olomouckého kraje

Odstartovali jsme sérii workshopů na téma digitalizace

Děkujeme všem účastníkům našeho prvního workshopu věnovanému digitalizaci! Akci, tematicky zacílenou na digitální údržbu jsme uskutečnili ve spolupráci se společností Miele, a to v jejím výrobním závodě v Uničově. Po uvítání ředitelem, panem Petrem Vodákem se účastníkům začali věnovat pánové Miroslav Šurkal a Petr Šimek, kteří mají v gesci komplexní problematiku managementu strojního parku.

Dozvěděli jsme se, jakou cestu v Miele urazili od papírové evidence až ke kompletně digitalizovanému systému údržby, co všechno tomu předcházelo, jak se s novým systémem sžívali jeho uživatelé, čeho se vyvarovat, jak vybrat adekvátní informační systém atd. Celý workshop byl pojat interaktivně, v podstatě celou dobu probíhala diskuse, kolegové z Miele ochotně zodpověděli všechny dotazy nejen během diskusní části, ale samozřejmě i během prohlídky závodu.

Laťka je po prvním workshopu vysoko, v ICOKu pro Vás každopádně chystáme další akce stejného typu. Sledujte náš web a sítě, brzy budeme mít připraven další díl!

Pavel Hrůza
Pavel Hrůza
Business developer – digitalizace

hruza@inovaceok.cz

+420 727 875 806

Pár fotek z workshopu