Na 9. ročníku konference UP Business Camp se dozvíte, jak se ponořit do podnikání – Inovační centrum Olomouckého kraje

Na 9. ročníku konference UP Business Camp se dozvíte, jak se ponořit do podnikání

Úspěšní podnikatelé se na UP Business Campu podělí o to, jak vybudovat firmu a jak ji rozvíjet dál. Účastníci se můžou inspirovat jejich příběhy na 9. ročníku UP Business Campu v sobotu 20. 11. 2021 v Olomouci.

Jedním z letošních řečníků bude například Miroslav Kubíček ze společnosti Woox. Ten účastníkům představí nejmodernější kožedělnou dílnu, kde byly do výroby zavedeny praktiky svobodné firmy. Dalším řečníkem bude Lukáš Medek z firmy Šufan, která vyrábí ořechová másla a granolu, a popíše, jak se ze šufánku stal pořádný Šufan. Ondřej Horák se podělí o to, jak ho syndrom vyhoření dovedl k založení firmy OfficeFitness, která pomocí cvičení pomáhá vyrovnat se se sedavým zaměstnáním. Zástupce mezi řečníky bude mít také startup Yarmill, jenž spolupracuje s univerzitním centrem Baluo. Nebude chybět ani vítěz letošního ročníku soutěže Podnikavá hlava, firma Festada. Na tohle i mnohem víc se můžou účastníci těšit na letošním UP Business Campu v DOMĚ U PARKU v Olomouci. Více informací je k dispozici na webu www.upbusinesscamp.cz.

Letos máme řečníky převážně z Olomouckého kraje, protože pro inspiraci k podnikání není třeba chodit daleko. Stačí se jen rozhlédnout kolem sebe. Abychom vám ty úspěšné podnikatele jen neukazovali, ale abychom vám pomohli dostat se mezi ně, připravujeme panelovou diskuzi na téma: Jak rozvíjet podnikaní ve velkém i malém městě, kde se dozvíte, kdo vám v Olomouci může pomoct,“ říká organizátorka Hanka Doláková z Vědeckotechnického parku Univerzity Palackého.

Mladí podnikatelé, startupy a inovativní týmy budou mít na konferenci opět možnost soutěžit v rámci souboje startupů o nejlepší elevator pitch, ve kterém v několika minutách představí svůj nápad před zkušenou porotou. Vítězové dostanou příležitost představit svůj projekt před investory, českými startupovými mentory v rámci Startup Klubu. Ve spolupráci s CzechInvestem bude pro soutěžící tradičně připraven workshop na prezentační dovednosti.

Organizátoři se i letos rozhodli ponechat ceny vstupenek tak, aby byly pro studenty co nejdostupnější. Do 31. října tak mohou studenti získat lístky na konferenci za zvýhodněnou cenu 390 Kč a veřejnost za 490 Kč. Po tomto datu jsou vstupenky za 490 Kč a 690 Kč.

Konferenci organizuje Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci, generálním partnerem je Komerční banka. Mezi další významné partnery konference patří CzechInvest, Busyman a Reticulum. Nad celou konferencí převzal záštitu Olomoucký kraj.

 

Kontaktní osoba:
Hana Doláková | event. manager
Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci
E: hana.dolakova@upol.cz | M: 774 713 716