Kde získat finanční podporu? Máme pro vás tipy! – Inovační centrum Olomouckého kraje

Kde získat finanční podporu? Máme pro vás tipy!

Jste začínající inovátoři a chcete své nápady proměnit v byznys? Jste malý nebo střední podnik nebo dokonce začínající start-upista a přinášíte inovativní řešení? Odpověděli jste si alespoň jednou ano? Pak zbystřete! Právě pro vás totiž máme tipy, kde získat finanční podporu na rozvoj.
EIC Accelerator – https://eic.ec.europa.eu/eic-funding-opportunities/eic-accelerator-0_en

Základní info: podpora pro malé a střední podniky včetně start-upů. Dotováno Evropskou komisí ve spolupráci s venture kapitálovými fondy

Příjem žádosti: Neomezeně/kdykoli

Kdo se může přihlásit: MSP + start-upy


Sigma https://www.tacr.cz/program/program-sigma/

Základní info: podpora přenosu znalostí z výzkumných organizací a urychlení vytváření nových inovativních produktů a služeb. Zaměřuje se na podporu komercializace převratných inovativních řešení a růstu malých a středních podniků a start-upů.

Otevření výzvy: 29. 3. 2023

Kdo se může přihlásit: MSP + start-upy


EIT Jumpstarter – https://eitjumpstarter.eu/why-eit-jumpstarter/

Základní info: Cílem programu je podpořit začínající inovátory, aby své nápady proměnili v byznys. Zaměřuje se zejména na ty, kdo chtějí ověřit svůj obchodní koncept, vypracovat obchodní plán a prezentovat své nápady potenciálním budoucím investorům. Podporováno je šest tematických kategorií: potravinářství a zemědělství, zdravotnictví, suroviny, energie, výroba a městská mobilita.

Příjem žádostí: 16. 4. 2023

Kdo se může přihlásit: studenti, doktorandi, vědci, inovátoři nebo podnikatelé