Inovativní řešení v odvětví stavebího oboru představil podzimní STAVOT – Inovační centrum Olomouckého kraje

Inovativní řešení v odvětví stavebího oboru představil podzimní STAVOTECH

Ve dnech 4. až 6. listopadu se Olomoucký kraj představil na 60. jubilejním stavebním a technickém veletrhu STAVOTECH – MODERNÍ DŮM OLOMOUC. Tato akce, která probíhala na olomouckém Výstavišti Flora, se za poslední léta vyprofilovala v největší a nejoblíbenější stavební veletrh na Moravě.

Těší mě, že se tuto akci podařilo zrealizovat i vzhledem k současné pandemické situaci. Veletrh nabízí bohatý program - zajímavé přednášky k aktuálním tématům v oblasti stavebnictví, vytápění, ale také úspor energií. Stavotech patří k událostem, které by si profesionálové, investoři a individuální stavebníci neměli nechat ujít,“ řekl Jan Šafařík, náměstek hejtmana pro oblast regionálního rozvoje, územního plánování a rozvoje venkova. 


Radovan Vašíček (Odbor strategického rozvoje kraje) a  Lucie Krystková (Inovační centrum Olomouckého kraje)

Olomoucký kraj zvolil na veletrhu koncepci prezentace „region vědy, inovací a high-tech oborů“, s hlavní vizí „Vitální kraj s vysokou úrovní kvality života“.

Na stánku se prezentovalo také naše Inovační centrum Olomouckého kraje a další dlouholetí partneři Olomouckého kraje v oblasti regionálního rozvoje z našeho regionu, kterými byl Pakt zaměstnanosti Olomouckého kraje, Krajská hospodářská komora, Okresní hospodářská komora Olomouc, agentura CzechInvest a Svaz průmyslu a dopravy ČR.

Zdroj: Web Olomouckého kraje

Hana Bartoňková
Hana Bartoňková
Evaluátorka, analytička

bartonkova@inovaceok.cz

+420 606 102 893