EKO inovační – Inovační centrum Olomouckého kraje

EKO inovační fórum

Dovolte, abychom vás jako pořadatelé pozvali na online konferenci o inovativních trendech v oblasti dekarbonizace ekonomiky. EKO inovační fórum - platforma pro diskusi o tom, jak může Česko využít inovace pro nastartování své ekonomiky


   Ekoinovační fórum, které proběhne 19. 11. 2020 v čase 10-13:00. Akce si klade za cíl akcelerovat debatu o nástupu moderních řešení do každodenního života. Otevřeme také příležitosti, které posouvá vpřed Zelená dohoda pro Evropu a jak mohou prostor pro chytrá řešení využít české univerzity, výzkumná pracoviště či firmy.

    Ekoinovační fórum si klade za cíl akcelerovat nástup moderních řešení do každodenního života. Konference nabídne zajímavou diskusi nad současnými a budoucími trendy v oblasti dekarbonizace ekonomiky, příležitosti v inovacích, které posouvá vpřed Zelená dohoda pro Evropu a otevírá prostor pro chytré nápady českých univerzit, výzkumných pracovišť či firem.

    Svou účast v programu přislíbili: ministr průmyslu Karel Havlíček, David Koppitz, náměstek ministryně pro místní rozvoj, Kamil Čermák (GŘ ČEZ ESCO), Jannis Samaras (GŘ Kofola ČeskoSlovensko), Patrik Reichl (CEO CzechInvest), Petr Konvalinka (předseda Technologická agentura České republiky), Nada Konickova (zástupkyně ředitele Technologické centrum AV ČR), Karel Dobes (předseda Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR), Lukas Ferkl (ředitel CVUT UCEEB), Martin Sedlak (ředitel Svaz moderní energetiky).

Program:
https://lnkd.in/dcwaAez.

Máte zájem se zapojit přímo do debaty? Registrujte se prosím zde: https://lnkd.in/db6fJVQ