Inovační Hub – Inovační centrum Olomouckého kraje

Inovační huby chtějí znát i váš názor

Zvažujete podnikání? Chcete rozjet start-up? Hledáte materiální a expertní zázemí pro rozjezd Vašeho byznysu? Už podnikáte a chcete Váš byznys inovovat? Hledáte partnery, dodavatele, inovátory? 
Pokud si kladate podobné otázky, tak právě pro Vás může být také Inovační Hub v Prostějově nebo Přerově. Podělte se prosím o Vaše požadavky. 

Pro Prostějovsko a Přerovsko pomáháme připravit projekt "inovačních hubů" (pobočky inovačního centra) na podporu začínajících podnikatelů nejen v inovativních a kreativních oborech. Huby chtějí být otevřeny také už zaběhnutým firmám, malým i středním. Chceme spolupráci i s velkými firmami. Cílem je podpořit těmito huby inovační ekosystém v regionu. Pomoci lidem rozjíždět podnikání, inovovat, spolupracovat s businesem, výzkumem i vědou. V hubech bude prostor pro vývoj. A hlavně tam nebudete sami. Kromě zařízení, kanceláří, coworku nebo třeba sdíleného software najdete v hubech taky podporu a zázemí. To vše můžete nyní pomoci tvořit. 

Aby celý projekt fungoval co nejlépe, rádi bychom poznali vaše potřeby, postřehy a náměty v oblastech, ve kterých by vám inovační hub byl užitečný. Věnujte prosím pár minut dotazníku. Bude to i Váš hlas, který dá projektu smysl a tvar. 


Zajímám se o inovační hub v Prostějově:

(vyberte prosím z možností a vyplňte stručný dotazník)


Velmi děkujeme za zpětnou vazbu. O vývoji projektech inovačních hubů Vás budeme informovat. 


Děkujeme také Statutárnímu městu Prostějovu, Statutárnímu městu Přerovu, která se do projektů pustila, a všem dalším partnerům v čele s Olomouckým krajem, kteří s rozjezdem těchto projektů pomáhají. 


Tým Inovačního centra Olomouckého kraje