Bootcamp (tentokrát s – Inovační centrum Olomouckého kraje

O Bootcampu  

Zajímáš se o podnikání? Jsi student nebo máš jen hlavu plnou nápadů a chceš se potkat s někým, kdo to má stejně? Pokud ano, připoj se k nám. Bootcamp je rozhodně tou správnou cestou. Inspirovat se tentokrát můžeš od Worldee – úspěšného startupu, který si za krátkou dobu vybudoval silné postavení na trhu a stal se vzorem pro mnoho mladých podnikatelů.  

Bootcamp je třídenní intenzivní soustředění pro budoucí podnikatele a lídry. Účast na akci je bezplatná.

 Co na vás bude čekat? 

Těšit se můžete na tři dny plné inspirující práce: 

1. den KNOW- HOW:  získáte znalosti od těch nejlepších v oboru (ať už jde o marketing, business nebo komunikaci) 

2. den WORK HARD: získáte parťáky do týmu a vyzkoušíte si, jaká je práce a energie ve startupu 

3. den SHOW TIME: vás čeká návštěva prostor startupu Worldee a prezentace vašich týmových nápadů a výsledků 

 Pro ty nejlepší z vás budou připravené zajímavé odměny, jako je Balíček pro cestovatele od Worldee, konzultační služby pro váš nápad a možná taky stáž ve zmíněném startupu Worldee. 

 Přijď zjistit, jak funguje startup a rozjeď to s námi! S kým se potkáš?

     

Tomáš Zapletal, zakladatel Worldee a CEO 

Tomáš Zapletal je podnikatel z Olomouce, který se pro svou podnikatelskou kariéru rozhodl již v 15 letech. Už tehdy věděl, že chce realizovat své vlastní nápady a tvořit projekty, které budou jednou pomáhat mnoha lidem. Své první zkušenosti získal podnikáním v e-commerce, následně založil tehdy největší zážitkovou agenturu na jízdy ve sportovních autech a v neposlední řadě i spoluvlastnictvím neziskové organizace BraveBear. Všechny tyto příležitosti ho společně s jeho vášní k cestování dovedly k založení Worldee, cestovatelské platformy, která chce být dalším Air bnb a jejíž poslání je pomáhat lidem jednoduše objevovat svět.  

Tomáš Nakládal, spoluzakladatel a COO Worldee

Tomáš Nakládal je spoluzakladatelem a provozním ředitelem Worldee. Do světa rychle rostoucích firem se dostal absolvováním Y Combinator Startup School, kde se naučil, jak budovat úspěšný startup. Byl také účastníkem Startup Programu v Londýně a Lisabonu a účastníkem Silicon Valley Bootcamp s BootUP. Tomáš má také bohaté zkušenosti v oblasti prodeje a marketingu z firem jako je Binance a T-Mobile. Založil taktéž několik úspěšných společností. Karolína Ježková, Head of Marketing ve Worldee

Karolína přišla do týmu worldee na začátku roku 2023 a začala zde budovat marketingový tým. Její doménou je komplexní přístup k marketingu, který získala díky předchozím zkušenostem z firmy Vasky, kde vedla oddělení PR a influencer marketingu, z kreativní a audiovizuální agentury Drive, kde byla zodpovědná za produkci a koordinaci projektů, a z vedení vlastních projektů a organizace uměleckých eventů. Také působí jako externí marketingový specialista. Jejím cílem je udělat z Worldee projekt s globálním potenciálem a dovést ho k naplnění vize, se kterou jako vášnivá cestovatelka sama rezonuje.

Pavel Sedláček, ESMEDIA

Pavel Sedláček se specializuje na budování značky v digitálním světě, analýzu trhu, strategický marketing, growth hacking, a v neposlední řadě rozvoj ziskových ecommerce projektů (B2C i B2B). Patří do týmu expertů ICOK PLATINN.


Jaroslav Salva – BASIC PRINCIPLES

Jaroslav Salva přes 20 let strávil na rozmanitých vedoucích pozicích v organizacích nejrůznějšího zaměření i velikosti – od menších českých firem po korporace typu Microsoft. Majitelům firem, obchodním ředitelům nebo HR manažerům poskytuje mentoring a konzultace s cílem zvýšit obchodní výkon či zlepšit fungování organizací.


Vlaďka Závrská – Knihář

Vlaďka Závrská má na starost projekt Knihář, chytrý zápisník knih. Nepřestává sršet nápady a dobrou náladou. Je ve svém živlu na besedách s vášnivými čtenáři a moc ráda vypráví příběhy. Kromě toho se zabývá speciální mentoringovým programem pro žáky a studenty z Olomouckého kraje ve věku 11–20 let, který rozvíjí jejich nadání a propojuje je se špičkovými odborníky z praxe. 


Fotogalerie

 

Kateřina Bortlová
Kateřina Bortlová
Komunitní manažerka – startupy, NašlápnuTO, koordinátorka internacionalizace

bortlova@inovaceok.cz

+420 721 991 045

Místo konání: