ICOK Akcelerátor – Inovační centrum Olomouckého kraje

Chceš zjistit, jestli je tvůj nápad vhodný pro podnikání? Nebo jsi motivovaný rozvíjet byznysové myšlení a nápad teprve hledáš?

Chceš získat praktické dovednosti pro rozjezd podnikání? ICOK Akcelerátor je speciálně navržený intenzivní program, ve kterém získáš nejen know-how, ale také motivaci, kontakty a přátelství. A účast je bezplatná.

O akci ICOK Akcelerátor

ICOK Akcelerátor je 8 intenzivních worshopů (vždy v úterý v podvečer) s podobně motivovanými lidmi, experty a osobnostmi z podnikání, ve kterých získáš praktické dovednosti k rozjezdu svého byznys nápadu. Je navržen tak, aby rozvinul byznysové myšlení a krok za krokem si svůj nápad ověřil a připravil k realizaci. ICOK Akcelerátor, to je boost know-how, inspirace a vzájemného propojení.

 Co získáš:

Prověření svého nápadu, byznysové myšlení, know-how pro rozjezd podnikání, kontakty a motivaci. Společně se naučíme, jak nastartovat byznysové myšlení a začít podnikat. Setkáš se s úspěšnými startupisty a podnikateli a formou sdílení příběhů si odneseš ty nejdůležitější rady pro svůj nápad.

Pitch Deck: Jak představit svůj nápad a získat pro něj spojence? Těšit se můžeš na byznysové příběhy úspěšných projektů jako je Worldee.

Hodnota pro zákazníka a Průzkum trhu: Jakou základní hodnotu tvoje služba nebo produkt přináší zákazníkům? Jak provést základní průzkum trhu a získat klíčové informace ještě před rozjezdem?

Můj zákazník a Marketing: Kdo jsou tvoji budoucí zákazníci a jak s nimi komunikovat? Co jsou marketingové persony a proč je dobré je mít?

Finance a Business Model: Jak pracovat s výnosy, náklady a break-even pointem? Společně s odborníkem prozkoumáte modely financování.

Výzvy a rizika podnikání: Jaké jsou výzvy a rizika podnikání? Diskutujte s podnikateli o motivaci a odhodlání podnikat.

Právo v podnikání a Prezentační dovednosti: Seznamte se s právními aspekty podnikání a zlepšete své prezentační schopnosti pro start-up soutěže.

Jak na to:

Vyplň přihlašovací formulář a dej nám vědět, jestli máš nápad, který chceš v programu rozvíjet, nebo jsi motivovaný rozvíjet byznysové myšlení a nápad teprve hledáš.

Účast v programu je bezplatná na základě registrace.

Termíny a místo:

Akce probíhá každé úterý od 16:00 do 18:00 po dobu 8 týdnů. Startujeme 3. října 2023 v prostorech Oushi.

Nabízíme:

  • Praktické workshopy v oblasti podnikání a inovací
  • Ověření tvého podnikatelského nápadu a jeho nastartování
  • Setkání s úspěšnými podnikateli a odborníky
  • Možnost získat voucher 60 000 Kč pro vítěze BusinessCampu

Vladislava Závrská
Vladislava Závrská
Komunita, Startupy

zavrska@inovaceok.cz

+420 724 975 284

Místo konání:


Podívejte se, jak vypadaly naše podobné akce: